Joanna Wiergowska blog

To blog o mojej pasji jaką jest malowanie i tworzenie. Maluję obrazy olejne, akrylowe, akwarele a czasem posługuję się pastelami czy temperą. Uczę się stawiać strony internetowe, pracuję na Joomli i w Wordpressie. Interesuję się grafiką komputerową. Istnieje możliwość zamówienia sobie jakiegoś obrazu u mnie bądź też kupienia jakiegoś z tych które są wystawiane, wystarczy napisać na adres: johanako87@gmail.com

piątek, 28 lutego 2014


Zimorodki

Autor: Joanna o 02:00 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 27 lutego 2014


Sikorka :)
Autor: Joanna o 01:14 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 26 lutego 2014


Kowaliki :)

Autor: Joanna o 03:09 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Szczygieł :)

Autor: Joanna o 00:38 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 25 lutego 2014


Ptasie radio :)

Autor: Joanna o 03:22 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Gile :)

Autor: Joanna o 00:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 24 lutego 2014


Wróbelek  :)
Autor: Joanna o 08:08 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 23 lutego 2014


Autor: Joanna o 05:21 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

piątek, 21 lutego 2014


Autor: Joanna o 09:31 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 20 lutego 2014


Jakoś mi się na kwiaty zeszło :)

Autor: Joanna o 06:43 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 19 lutego 2014


Autor: Joanna o 07:08 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 18 lutego 2014


Autor: Joanna o 01:09 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 17 lutego 2014


Autor: Joanna o 06:47 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Zimowo :)

Autor: Joanna o 00:00 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

piątek, 7 lutego 2014


Leśna akwarelka :)
Autor: Joanna o 03:06 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 6 lutego 2014


A teraz trochę gór.

Autor: Joanna o 02:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 4 lutego 2014


Bajkowe rozmarzone klimaty :)

Autor: Joanna o 02:04 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 2 lutego 2014


Zachody słońca też lubię :)
Autor: Joanna o 01:56 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 1 lutego 2014


Lubię takie klimaty :)

Autor: Joanna o 08:07 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Akwarelka zimowa
Autor: Joanna o 06:49 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2026 (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (1)
  • ►  2025 (8)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2024 (11)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  października (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2023 (10)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (3)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (2)
  • ►  2022 (11)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
  • ►  2021 (12)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  października (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (3)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2020 (19)
    • ►  września (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (11)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (2)
  • ►  2019 (11)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (3)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (1)
  • ►  2018 (13)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  stycznia (9)
  • ►  2017 (9)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  października (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  marca (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (18)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (4)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (3)
  • ►  2015 (4)
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (1)
  • ▼  2014 (77)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (4)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (4)
    • ►  lipca (16)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (11)
    • ▼  lutego (20)
      • Zimorodki
      • Sikorka :)
      • Kowaliki :)
      • Szczygieł :)
      • Ptasie radio :)
      • Gile :)
      • Wróbelek  :)
      • Jakoś mi się na kwiaty zeszło :)
      • Zimowo :)
      • Leśna akwarelka :)
      • A teraz trochę gór.
      • Bajkowe rozmarzone klimaty :)
      • Zachody słońca też lubię :)
      • Lubię takie klimaty :)
      • Akwarelka zimowa
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2013 (14)
    • ►  grudnia (14)

O mnie

Joanna
Ukończyłam Liceum Plastyczne uzyskując zawód technik plastyk - specjalność: tkanina artystyczna. Lubię malować ale także z ogromną ochotą uczę się nowych rzeczy, takich jak choćby stawianie stron internetowych. Do tej pory pracowałam w Joomli ale także zaczęłam swoją przygodę z Wordpressem. Interesuję się również grafiką komputerową.
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.