środa, 25 grudnia 2013

Jesiennie :)


Na dobry początek wstawiam zdjęcie jednego z obrazów, który był wystawiony na moim wernisażu. Obraz przedstawia pejzaż z mojej rodzinnej miejscowości.
Jest to akryl na płótnie w formacie 38x46.
Obraz przeznaczony na sprzedaż.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz