To blog o mojej pasji jaką jest malowanie i tworzenie.
Maluję obrazy olejne, akrylowe, akwarele a czasem posługuję się pastelami czy temperą. Uczę się stawiać strony internetowe, pracuję na Joomli i w Wordpressie. Interesuję się grafiką komputerową.
Istnieje możliwość zamówienia sobie jakiegoś obrazu u mnie bądź też kupienia jakiegoś z tych które są wystawiane, wystarczy napisać na adres: johanako87@gmail.com
środa, 25 grudnia 2013
Jesiennie :)
Na dobry początek wstawiam zdjęcie jednego z obrazów, który był wystawiony na moim wernisażu. Obraz przedstawia pejzaż z mojej rodzinnej miejscowości.
Jest to akryl na płótnie w formacie 38x46.
Obraz przeznaczony na sprzedaż.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz