To blog o mojej pasji jaką jest malowanie i tworzenie.
Maluję obrazy olejne, akrylowe, akwarele a czasem posługuję się pastelami czy temperą. Uczę się stawiać strony internetowe, pracuję na Joomli i w Wordpressie. Interesuję się grafiką komputerową.
Istnieje możliwość zamówienia sobie jakiegoś obrazu u mnie bądź też kupienia jakiegoś z tych które są wystawiane, wystarczy napisać na adres: johanako87@gmail.com
Bardzo ładny, melancholijny obraz:)
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję :)
OdpowiedzUsuń